Drużyna KS Ożarowianka 2010B rozgrywki toczyła w IV Lidze Okręgowej Żak F1.

W 8 meczach odniosła 2 zwycięstwa, jeden remis i 5 porażek. Należy zaznaczyć, że porażki były przeważnie znikome co świadczyło o wyrównanej rywalizacji z drużynami przeciwnymi. Praca z zawodnikami skupiona była przede wszystkim, aby poza rywalizacją w rozgrywkach przekazywać  jak najwięcej zawodników do pierwszej drużyny Żaków. Na pewno cieszy, że już 3 zawodników wiosną bieżącego roku zasiliła drużynę KSO 2010A (Franek Wilga, Jan Bogucki, Miłosz Modliborski), gdzie przyczyniając się w dużym stopniu, że KSO 2010A awansowała o szczebel wyżej w rozgrywkach. Przed kolejnym sezonem co najmniej 2/3 zawodników powalczy o kolejne miejsce w grupie 2010A.

Drużynę na co dzień reprezentowali: Maks Rudzik, Adam Korodziejewski, Ksawery Kurowski, Antek Kowalski, Ksawery Mazurek, Antek Grabowski, Olivier Banaszczyk,Tymek Wojewódzki, Kuba Zieliński, Oliwier Modliborski, Amadeusz Markiewicz, Olgierd Rutkowski, jak również Olek Wilga, który wrócił do swojej kategorii wiekowej.

Zawodnikom należą się duże słowa podziękowania za minioną rundę wiosenną, zaangażowanie w treningach i meczach jak również rodzicom, którzy poza pomocą byli znakomitą wizytówką klubu jak należy kibicować swoim pociechom!

Od najbliższego sezonu rozgrywkowego drużynę poprowadzi nowy trener Krzysztof Wróbel, któremu można tylko życzyć radości i powodzenia z grupą KSO 2010B!

Przeciwnicy z którymi będzie drużyna z rocznika 2010 rywalizowała.

http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2019/2020/play=32606/

Wyślij odpowiedź