Zawodnicy reprezentujący rocznik 2007 uczestniczyli w rozgrywkach IV ligi okręgowej Młodzik D2 Grupa 12 (RW).

W rundzie wiosennej drużyna rozegrała 8 spotkań ligowych, w tym 5 spotkań wygrywając i 3 przegrywając.
Zawodnicy zakończyli rozgrywki na drugim miejscu, ustępując jedynie wyraźnie lepszemu zespołowi z Piastowa.
Na pewno cieszy postawa chłopców w trakcie rozgrywek, dzięki którym mieli oni sposobność, by udoskonalić grę oraz nabyć nowe doświadczenia.
W jednym ze spotkań po raz pierwszy byli również zmuszeni grać w osłabionym składzie, z uwagi na otrzymanie czerwonej kartki przez jednego z zawodników. Należy dodać, iż powyższa sytuacja miała miejsce przy stanie 2:1 dla przeciwnika, a mimo to na koniec spotkania, pokazując swoją determinację i zaangażowanie, zawodnicy KSO doprowadzili do wygranej 3-2.
Na początku roku do naszej drużyny dołączyło także 3 nowych zawodników, którzy sprawnie zaaklimatyzowali się w zespole, powodując tym samym większą rywalizację w drużynie.
Kolejną rzeczą wartą odnotowania jest fakt, że zawodnicy z młodszych roczników zaczęli się ogrywać ze starszymi kolegami. Z rocznika 2008 etatowymi zawodnikami byli Gustaw Bury i Dawid Łada, natomiast Mikołaj Jawiczuk rozegrał kilka spotkań. Z rocznika 2009 swoich sił w poszczególnych spotkaniach spróbowali: Maksymilian Berkowski, Oskar Goraj, Jan Pietrzak i Igor Tumiłowski.
Z rocznika 2007 drużynę reprezentowali: Aleksander Słonecki, Kacper Korzeniowski, Filip Kuroczycki, Jan Polewski, Franek Pospiszył, Kacper Kowalczyk, Jakub Sabała, Michał Relikowski, Adam Butryn, Piotr Miziołek, Bartosz Krystosiak, Antoni Michalak, Fryderyk Sasin, Tomasz Szymankiewicz.

W najbliższej rundzie zawodnicy będę rywalizowali z następującymi drużynami: Milan Milanówek, GLKS Nadarzyn, KS Raszyn, Legion Pruszków, Naprzód Stare Babice.

Wyślij odpowiedź