Z początkiem nowego roku rozpoczęli treningi i sparingi zawodnicy z rocznika 2012. W między czasie podczas ferii zimowych większość zawodników wzięło udział w pięciodniowym obozie dochodzeniowym, który miał miejsce na obiektach sportowych CWS Kręczki. Treningi na tym etapie wiekowym prowadzone z akcentem na rozwijanie koordynacji ruchowej, kształtowaniem szybkości, techniki indywidualnej, gry 1×1, kreatywności i decyzyjności, współpracy w drużynie oraz budowanie pozytywnej mentalności.
Po zakończeniu udziału w Lidze Zimowej Brwinów, podczas każdego weekendu młodzi zawodnicy KSO rozgrywali sparingi zarówno u siebie jak i na wyjeździe, a ich rywalami byli: AP GOOL Warszawa, BKS 7 Warszawa, KS Ursus, KS Ursynów, Rakovia Warszawa, GKS Naprzód Stare Babice, KS Chlebnia, Wisła Płock, AP Żyrardów, Mazovia Warszawa, UKS Borzęcin, Jaguar Michałowice, Offensywa Książenice, KS Błonianka, Naprzód Brinów dodatkowo jedna z grup rocznika 2012 występowała w Lidze Zimowej w Pruszkowie.
Dzięki takiej dawce meczów, młodzi zawodnicy mieli okazje rozegrać mnóstwo minut i czerpać naukę z każdego kontaktu z piłką.

Wyślij odpowiedź