KS OŻAROWIANKA

Komunikat Zarządu KSO

klub partnerski

Klub partnerski Wisły Płock

kwadrat

W dniu 26 stycznia 2023 r. odbyło się zebranie Zarządu KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (dalej Klub) z przedstawicielami rodziców zawodników trenujących w sekcji piłki nożnej, trenerami, koordynatorami i pełnomocnikiem Zarządu. Gościem zebrania był Pan Burmistrz Urzędu Gminy Ożarów Mazowiecki. Po wysłuchaniu głosów rodziców, trenerów i dyskusji na zebraniu Zarząd docenia działania powołanego Pełnomocnika ds. Akademii i widzi potrzebę ich znacznego rozszerzenia w kwestiach merytorycznych.

Z tego powodu Zarząd podjął decyzję o zastąpieniu Pełnomocnika ds. Akademii, etatowym Koordynatorem Głównym. Rolę Koordynatora Głównego będzie pełnił Piotr Biechoński, Trener z dużym doświadczeniem piłkarskim oraz trenerskim (licencjonowany Trener Uefa A, trener piłki nożnej z kilkunastoletnim doświadczeniem w szkoleniu dzieci i młodzieży), który odbył wiele staży trenerskich w klubach polskich i zagranicznych rywalizujących na różnych poziomach rozgrywkowych do najwyższego włącznie. Trener Piotr uczestniczy w wielu kursokonferencjach trenerskich i stale doskonali swój warsztat trenerski.

W Klubie dał się poznać jako profesjonalista i pasjonat skoncentrowany na pracy, który cierpliwie i metodycznie buduje drużyny. W ciągu roku doprowadził do awansu rocznika 2009 z III LO do I LO, a prowadzona przez niego drużyna seniorów znajduje się obecnie na II miejscu w tabeli. Ma doskonale ułożony warsztat pracy i świetnie komunikuje się z rodzicami, czego dowodem jest frekwencja dzieci na treningach oraz najwyższa w Klubie frekwencja na obozach i półkoloniach.

Chcemy jednocześnie podziękować panu Robertowi Kukułowiczowi za czas poświęcony w pracę Pełnomocnika. Pokazał nam jak ważna jest komunikacja z rodzicami i z te działania będą przez nas kontynuowane.

Jako Zarząd wierzymy, że ta zmiana przyczyni się do dalszej poprawy funkcjonowania Akademii!

Z piłkarskimi pozdrowieniami,

Zarząd KS Ożarowianka Ożarów

Masz pytania
zachęcamy do kontaktu!