Łukasz Górczyński, Mateusz Lewandowski, Arek Szalkowski, Filip Dziczek, Łukasz Wiśniewski, Oleksandr Dobosh, Mateusz Krajewski, Krzysztof Bagniewski, Robert Kurczyński, Michał Maciejewski, Bartłomiej Ałaszewski.

Rezerwowi:

Jide Hafeez Mustapha, Paweł Radzikowski, Robert Lech, Wojciech Poghosyan, Robert Dominiak, Kamil Szubka, Andrzej Paca.

Bramki:

Filip Dziczek x2

W sobotę 15.06.2019 na stadionie przy ulicy Poznańskiej 123, rezerwy drużyny z Ożarowa, walczyły o powrót do A- klasy, po dwuletniej przerwie. Do awansu wystarczył remis. Drużyna z Ożarowa jako pierwsza straciła bramkę, była 14 minuta meczu. Bramkę kontrowersyjną, bo po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową jednego z zawodników gości, sędzia boczny dopatrzył się przekroczenia całym obwodem linii bramkowej przez piłkę, mimo licznych protestów piłkarzy Ożarowianki. Drużyna trenera Mariusza Paszka szybko odpowiedziała, po trzech minutach wyrównał Filip Dziczek. Pierwsza połowa mimo szans z jednej i drugiej strony zakończyła się wynikiem 1:1. Druga połowa zaczęła się od wstrząsu. Bardzo zmotywowani zawodnicy z Blizne mocno zaatakowali, czego owocem był podyktowany rzut karny. Całe szczęście na wysokości zadania stanął bramkarz naszej drużyny- Łukasz Górczyński, który wyczuł zamiary strzelca i obronił rzut karny. Z biegiem czasu mecz stawał się coraz bardziej brutalny. Efektem tej brutalności był drugi rzut karny, tym razem dla naszej drużyny w 75 minucie. Na bramkę zamienił go sam poszkodowany- Filip Dziczek. Gospodarze wygrywali 2:1. Ostatnie piętnaście minut spotkania było bardzo gorące. W 84 minucie zawodnicy drużyny gości zdołali wyrównać na 2:2 po pięknym strzale z dystansu. Końcówka meczu to walka do ostatnich sił. Po wielu faulach sędzia był zmuszony temperować zapędy piłkarzy kartkami. W wyniku popełnionych fauli i dyskusji z trójką sędziowską, drużyna gości kończyła ten mecz w ósemkę i nie zdołała już zagrozić bramce Ożarowianki. Drużyna trenera Mariusza Paszka po dwóch latach wraca do Warszawskiej Klasy A. Gratulujemy!