Pierwsze sparingi

Ząbkovia Ząbki – KSO 5:2

W drugim meczu kontrolnym przegrywamy z liderem naszej ligi Ząbkovią Ząbki 2-5 🙂🙂🙂 I połowa: Testowany – Turos Dominik, Ciesielski Kacper, Berliński Mariusz, Testowany, Marcel Jeziorek, Gegi Kurtanidze, Testowany, Testowany, Anczkiewicz Damian, Dziak Radosław. 1:2 do 55 minuty 🙂🙂🙂 Bramka Radosław Dziak 🙂🙂🙂

Od 55 minutyTestowany, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany (Gegi Kurtanidze od 75 minuty), Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Ciupek Mateusz. Końcowy wynik 2:5.

Druga bramka zawodnik Testowany. 🙂🙂🙂

Znicz Pruszków CLJ – KSO 1:3 (0:2)

W pierwszym meczu kontrolnym w nowym roku wygrywamy z drużyną Znicza Pruszków grającą na co dzień w Centralnej Lidze Juniorów 3-1. ⚽⚽I połowa 👊👊👊Testowany – Dominik Turos, Mariusz Berliński, Łukasz Szabłowski, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Gegi Kurtanidze, Damian Anczkiewicz, Marcel Jeziorek.

Do przerwy 2:0, bramki dla KSO 2xTestowany ⚽⚽

II połowa 👊👊👊Testowany Testowany – Dominik Turos, Łukasz Szabłowski (Marcel Jeziorek), Testowany(Testowany), Testowany, Testowany, Gegi Kurtanidze, Testowany, Mateusz Ciupek.