KS OŻAROWIANKA

Warsztaty szkoleniowe

klub partnerski

Klub partnerski Wisły Płock

kwadrat

KS Ożarowianka gości obecnie trenerów z Brazylii z dużym doświadczeniem, w związku z tym nasi Trenerzy będą uczestniczyć w treningach pokazowych i szkoleniu prowadzonym przez naszych gości. a zawodnicy najstarszych drużyn (2013 i starsi) wezmą udział w warsztatach mentalnych prowadzonych przez trenerów z Brazylii.

Trener Główny Jefferson Franco, UEFA Pro Były zawodnik francuskiego As Nancy Lorraine oraz brazylijskich klubów, m.in.: Grêmio Porto Alegre, którego jest wychowankiem. Współpracownik w Brazylijskiej Federacji Piłki Nożnej, specjalista w zarządzaniu zespołem. Aktualnie prowadzi szkolenia dla trenerów oraz klubów z Europy i Ameryki południowej. Prezes STOWARZYSZENIA SPORTOWE KULTURALNE i Prezydent w CT BRAZIL FOOTBALL CLUB, klub w Porto Alegre.

Współpracownicy: Amauri Oliveira da Silva, trener przygotowania motorycznego, fizjoterapeuta, trener przygotowania mentalnego. João Maria Marinho da Silva, Trener piłki nożnej, trenerem przygotowania motorycznego. Jako asystent trenera i trener przygotowania motorycznego doprowadził drużynę do dwukrotnego mistrzostwa turnieju Brasilian Camp 2003 i 2004 (kobiety). Aktualnie trenuje zawodników u15 w klubie Campo Grande Atlético Clube z Rio do Janeiro

Jefferson Franco drugi z lewej.

Masz pytania
zachęcamy do kontaktu!