OŻAROWSKIE LWY

Akademia PIŁKARSKA

Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Ożarowianka została powołana przez Zarząd Klubu w dniu 8 lutego 2018 roku. Posiadamy 14 drużyn, w których pod opieką doświadczonych szkoleniowców trenuje blisko 250 dzieci wywodzących się z Ożarowa Mazowieckiego.

akademia
klub partnerski
BĄDŹ ŚWIADKIEM DROGI DO WIELKOŚCI
kwadrat

Cele Akademii

  • szkolenie i wychowanie dzieci oraz młodzieży poprzez sport
  • indywidualny rozwój każdego zawodnika
  • nauczenie poruszania się bez i z piłką oraz nabycie jej czucia
  • opanowanie podstawowych elementów techniczno-taktycznych
  • nauki zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad Fair Play

Akademia KSO jest organizatorem obozów dla dzieci w okresie letnim i zimowym oraz wielu turniejów i imprez sportowych.

Zawodnicy Akademii biorą udział w:

  • rozgrywkach ligowych organizowanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej,
  • licznych turniejach organizowanych w całej Polsce,
  • meczach kontrolnych.

Masz pytania
zachęcamy do kontaktu!

Hala Widowiskowo Sportowa Boisko przy Poznańskiej Boiska sportowe CWS Kręczki

Baza treningowa KLUBU

Hala sportowa CWS Kręczki –przeznaczona jest do różnorodnych gier zespołowych: piłki koszykowej, siatkowej, halowej piłki nożnej, piłki ręcznej. Zaprojektowano w niej kurtyny, które umożliwiają podział przestrzeni na mniejsze boiska treningowe. Jest również możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju zajęciach fitness. Grupą który najczęściej korzysta z Hali sportowej są nasze najmłodsze roczniki w okresie jesień – zima.

Kręczki
ul. Sochaczewska 218

Boisko przy Poznańskiej – Jest to obiekt „oddany w użyczenie” przez Gminę Ożarów Mazowiecki na rzecz Klubu Sportowego Ożarowianka. Obiekt ten składa się z budynku klubowego, boiska trawistego wraz z krytą trybuną. Ogrodzenie wokół boiska, jak również budynek mogą stanowić idealne miejsce jako stały nośnik reklamowy. Główna siedziba klubu a zarazem miejsce gdzie są rozgrywane spotkania pierwszej i drugiej drużyny. Obiekt od wielu lat służy zawodnikom naszego klubu. W 2005 r. boisko przeszło gruntowną renowację.

Ożarów Maz.
ul. Poznańska 123

Boiska sportowe CW Kręczki (ul. Sochaczewska) – Centrum Treningowe Klubu, na chwilę obecną, to ponad 2 hektary powierzchni na której znajdują się dwa pełnowymiarowe naturalne trawiaste oświetlone boiska, dodatkowo mają zamontowane automatyczne zraszacze. Cały teren ogrodzony jest płotem w wysokości 1,2 m na którym znajdują się reklamy sponsorów naszego Klubu. Dodatkowo w okresie jesień- zima, jak również ze względu na dużą ilość grup treningowych, część zajęć prowadzimy na boisku ze sztuczną nawierzchnią które wynajmujemy od Centrum Widowisko-Sportowego Gminy Ożarów Mazowiecki.

Kręczki
ul. Sochaczewska 218
DOŁĄCZ DO GRY

Wspólnie
TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ

Gmina Ożarów Mazowiecki położona jest w centrum województwa mazowieckiego, w powiecie warszawskim zachodnim. Od wschodu graniczy z Warszawą, następnie rozciąga się w kierunku Błonia i Sochaczewa. Jest gminą miejsko-wiejską liczącą ponad 23 tysiące mieszkańców. Obszar podzielony jest na 25 sołectw i 11 osiedli zajmuje powierzchnię 71,34 km2. Położenie w sąsiedztwie Warszawy oraz doskonale rozwinięty system komunikacyjny (autostrada A2, trasa S8, droga krajowa nr 92) powodują, że wiele firm chętnie lokuje tu swój kapitał. Ze względu na rozwiniętą infrastrukturę techniczną i społeczną gmina jest także atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Tradycyjnie Gmina Ożarów Mazowiecki, zwana też zielonym zagłębiem stolicy, znana jest z upraw doskonałych warzyw. Dlatego na jej terenie, w Broniszach, został zlokalizowany największy w Polsce Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Instytucja nowoczesna i potrzebna, zdolna obsłużyć kilkanaście tysięcy kupców i dostawców owoców, warzyw i kwiatów. Na terenie gminy działa ponad 2500 firm. W rankingu Samorządów Najdynamiczniej Rozwijających Przedsiębiorczość w latach 2003 – 2016, Gmina Ożarów Mazowiecki w 2017 roku zajęła 2 miejsce.

gmina

Paweł Kanclerz

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego

OFICJALNI PARTNERZY